Трета поредна победа за мъжкия отбор

21.11.2023

Мъжкият тим на Волейболен клуб Перун Варна постигна трета поредна победа от изиграни общо три мача в А НВГ мъже сезон 2023/2024.

Варненци гостуваха на отбора на Попово в трети кръг от груповата фаза на А НВГ. Мачът премина под диктовката на гостите от ВК Перун, като треньорът даде шанс на всички момчета за изява. В състава са младите надежди на клуба- юноши старша и младша възраст, а най-малкият състезател е 14 годишният Хюсеин Хюсеинов, част от отбора на прекадети.

Крайният резултат от 3:0 гейма донесе трета поредна победа за мъжкия отбор в А НВГ. Следващият мач бе по програма в петък (24.11), но ще се изиграе на 25.11 (събота) от 17:00 във Велики Преслав.

Юноши старша възраст играят отложения мач от 19.11 (неделя) срещу отбора на Черно море на 23.11 (четвъртък) от 20:00 часа в зала „Христо Борисов“ гр. Варна.