Прекадетите с две победи в първите си мачове

13.03.2023

Отборът на прекадети (момчета под 16 години) попадна в група с отборите на ВК Любо Ганев, домакините от Добруджа 07 и ВК Попово. Отборът на Перун изигра и трите мача за един ден.

Домакините Добруджа 07 спечелиха всички двубои и оглавиха класирането в групата. Отборът на Перун постигна две чисти победи с по 3:0 гейма срещу отборите на Попово и Любо Ганев. Прекадетите изиграха два силни мача, като не допуснаха на противника да реализира обрат. По този начин те се класират напред към следващия турнир. Мачовете ще се проведат в Русе в четвъртък – 16.03 , а отборът на Перун ще се изправи срещу отбора на Дунав.

На момчетата им предстои последна проверка преди гостуването в Русе- те ще се изправят в приятелски двубой срещу отбора на Черно море във вторник – 14.03.